במדיקל השרון כפר סבא  פועלת מרפאה רב תחומית לכף רגל הנותנת  מענה מקצועי ובזמינות גבוהה למגוון בעיות ומחלות של כף הרגל .המרפאה מנוהלת על ידי ד"ר אסקיאל פלמנוביץ, אורתופד כירורג מומחה ומנתח כף רגל וקרסול בבית חולים מאיר .המענה הרפואי ניתן על ידי ד"ר פלמנוביץ' וצוותו והוא כולל טיפולים כירורגים וגם טיפולים ללא ניתוח, התאמת מדרסים, הזרקות, טיפול בגלי הלם, טיפול בכף רגל סוכרתית ועוד, בהתאם למצב הרפואי של כף הרגל והקרסול.

הגישה הרפואית של ד"ר פלמנוביץ' היא לנסות כל טיפול הגיוני, שמתאים לבעיה, לפני הפתרון הניתוחי, טיפולים כמו:הזרקות לא ביולוגיות כמו סטרואידים או חומצה ילורונית, טיפולים ביולוגים כמו הזרקת PRP או הזרקת אורטוקין, טיפולים בגלי הלם ממוקדים, הכוונה לטיפולי פיזיוטראפיה ומדרסים, טיפול בדורבן בכף הרגל, טיפול בכף רגל סכרתית.במידה ויש צורך בניתוח, ניתן לתאם ניתוח במקרים של אי הצלחה בטיפול לא ניתוחי, או במקרים שנדרשים לנתח. 

במרפאת כף רגל וקרסול ניתן לטפל במקרים הבאים: 

כאבים בכף הרגל ובקרסול, דלקת בכף הרגל, דלקת בקרסול, עיוותים בכף הרגל, עיוותים בקרסול, דורבן בכף הרגל, התאמת מדרסים, טיפול בהלוקס ולגוס, חוות דעת שניה לדרכי טיפול.האבחון מלווה בבדיקת אולטרסאונד במקום, במידה ויש צורך. במידה ויש צורך בניתוח, ד"ר פלמנוביץ' מלווה את התהליך הניתוחי לפני, במהלך ואחרי הניתוח האורתופדי.

דרכי הטיפול הניתנים במרפאת כף רגל וקרסול הינם :טיפול שמרני: תרגילי פיזיוטרפיה, טיפול ביולוגי בדלקות, הזרקות PRP, הזרקות אורטוקין, טיפול בגלי הלם ממוקד, טיפול כירורגי מבוצע על ידי ד"ר פלמנוביץ' בחדרי ניתוח ייעודיים .

ד"ר פלמנוביץ' מנתח את המקרים הבאים: עיוותים בכף הרגל, עיוותים בקרסול, שינויים ניווניים בקרסול, שינויים ניווניים בכף הרגל, שברים ופציעות בכף הרגל, שברים ופציעות בקרסול, נזק סחוסי בכף הרגל, נזק סחוסי בקרסול, נזק בגידים וברצועות בכף הרגל, נזק בגידים וברצועות בקרסול. תיקון קרע גיד אכילס, הלוקס ולגוס, ניתוח תיקון עיות בהונות, קיבוע פרק בוהן ראשונה, ניתוח בפולשנות זעירה, ניתוח קרסול, ניתוח עם צלקת מינימלית, ניתוח כף רגל שטוחה ועוד.

 

מדיקל השרון

 

לקביעת תור ליעוץ עם ד"ר פלמנוביץ יש להתקשר למדיקל השרון טלפון : 09-790-9000

ituran_refue